Jesteśmy po to, by wprowadzić Cię w dobry nastrój i rozbudzić sportowe emocje. Nie zastanawiaj się, tylko razem z nami:

Uwolnij swoje endorfiny!

 

Tak, już są dostępne na polskim rynku dwie wspaniałe gry zespołowe Bumper Ball i Archery Tag. Świat oszalał na ich punkcie, teraz pora na Ciebie.

Uwaga! Nazwy Bumper Ball i Archery Tag nic Ci nie mówią. Poczytaj poniższe informacje, a potem dzwoń do nas, lub pisz maile. Czekamy na Ciebie ;)

 

BUMPER BALL

– to nowa forma rozrywki, która na pewno Cię zaskoczy. Jest to połączenie piłki nożnej z super zabawą. Zawodnicy są zamknięci w dmuchanych kulach wykonanych z odpornego materiału, dzięki czemu mogą do siebie dobijać, przewracać się i robić fikołki. Najlepsza zabawa jest dzięki temu, że każdy może sterować kulą samodzielnie. Napędzana jest ona nogami zawodnika ;) Nogi znajdują się poza obszarem kuli dlatego swobodnie można rozgrywać mecz piłki nożnej.

ARCHERY TAG

– to innowacyjna odmiana Paintballa, dzięki której wyjdziesz czysty z całej rozgrywki. Zamiast broni na kulki z farbą, każdy uczestnik zabawy otrzyma do ręki łuk oraz strzały zakończone piankowym grotem, dzięki czemu zabawa jest bezpieczna. Zawodnicy mogą wykazać się zręcznością i celnością. Nie trzeba zakładać ochronnych skafandrów, grasz w tym, w czym Ci wygonie. My zapewniamy Ci maskę i ochraniarz na przedramię żebyś nie doznał urazów.

Okazje, na które można wynająć bumper ball i archery tag: urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy firmowe, spotkania integracyjne, festyny, pikniki rodzinne i wiele innych ...

Kto jest online

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.